Moscow-Post RSS
23 Ноября 2017

Яценюк шукає вихід з «газового глухого кута»

Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк вирішив ввести надзвичайний стан в енергетичному секторі, повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

Яценюк шукає вихід з «газового глухого кута»

Сьогодні прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк доручив міністерству палива і енергетики і міністерству юстиції підготувати законопроект про введення надзвичайного стану в енергетичному секторі.

«Міністерства палива та енергетики та юстиції України, я прошу підготувати проект закону про надзвичайний стан в енергетичному секторі. Ми повинні готуватися до складних часів», - заявив Яценюк.

До речі, за словами прем'єра України Арсенія Яценюка, наявних зараз у сховищах 13 млрд куб. м газу Україні повинно вистачити на те, щоб обігріти громадян взимку.

«Зараз ми робимо все, щоб диверсифікувати джерела енергопостачання», - уточнив Яценюк.

Він також зазначив, що вже підписано договір про реверс, проте цей обсяг не може забезпечити повністю постачання природного газу та перекрити потреби України.

«Але 500 млн куб. м газу, які ми щомісяця можемо отримувати з Польщі, Словаччини та Угорщини, є першим кроком до енергетичної незалежності», - сказав прем'єр.

Втім, експерти вважають ідеї Яценюка нереальними. Європа ніколи не буде продавати свій газ за ціною, яку вимагає Україна - тобто нижче, ніж за ринковою вартістю.

Смотрите также:

Україна зробила інтернету NET

Україна зробила інтернету NET

Мільйони українців в шоці! Петро Порошенко свої указам заборонив доступ до популярних російських інтернет-сервісів. Указ повинен був вступити в силу вже сьогодні.

17 Мая, 9:06

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья