Moscow-Post RSS
16 Декабря 2017

Яценюк хоче «бойової готовності»

Сьогодні Арсеній Яценюк зажадав привести збройні сили в бойову готовність, повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

Яценюк хоче «бойової готовності»

Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк зажадав привести збройні сили в повну бойову готовність

«Це (ситуація в Донбасі) вимагає від міністерства оборони і генерального штабу приведення до повної бойової готовності збройних сил України», - заявив український прем'єр-міністр.

Крім цього Яценюк зазначив, що Державна служба України з надзвичайних ситуацій повинна зайнятися обладнанням бомбосховищ в країні.

Можливо, що ця заява Яценюка пов'язано з тим, що президент Росії Володимир Путін вранці 16 березня віддав наказ про приведення в повну бойову готовність Північного флоту, окремих з'єднань Західного військового округу і Повітряно-десантних військ в рамках раптової перевірки.

Схоже, Яценюк любо скрізь бачить загрозу, що мимоволі наводить на думки про наявність у нього параної, або він просто займається популізмом.

Смотрите также:

Україна зробила інтернету NET

Україна зробила інтернету NET

Мільйони українців в шоці! Петро Порошенко свої указам заборонив доступ до популярних російських інтернет-сервісів. Указ повинен був вступити в силу вже сьогодні.

17 Мая, 9:06

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья