Moscow-Post RSS
27 Апреля 2017

Яценюк хоче «бойової готовності»

Сьогодні Арсеній Яценюк зажадав привести збройні сили в бойову готовність, повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

Яценюк хоче «бойової готовності»

Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк зажадав привести збройні сили в повну бойову готовність

«Це (ситуація в Донбасі) вимагає від міністерства оборони і генерального штабу приведення до повної бойової готовності збройних сил України», - заявив український прем'єр-міністр.

Крім цього Яценюк зазначив, що Державна служба України з надзвичайних ситуацій повинна зайнятися обладнанням бомбосховищ в країні.

Можливо, що ця заява Яценюка пов'язано з тим, що президент Росії Володимир Путін вранці 16 березня віддав наказ про приведення в повну бойову готовність Північного флоту, окремих з'єднань Західного військового округу і Повітряно-десантних військ в рамках раптової перевірки.

Схоже, Яценюк любо скрізь бачить загрозу, що мимоволі наводить на думки про наявність у нього параної, або він просто займається популізмом.

Смотрите также:

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

Порошенко наполягає на посиленні санкцій антиросійських

Порошенко наполягає на посиленні санкцій антиросійських

Петро Порошенко в черговий раз закликав посилити санкції щодо Росії. Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

13 Мая, 16:13

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья