Moscow-Post RSS
29 Апреля 2017

Яценюк хоче перешкодити розвитку армії Росії

Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк вводить санкції, спрямовані проти модернізації російської армії, повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

Яценюк хоче перешкодити розвитку армії Росії

Сьогодні прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк заявив про намір Києва ввести санкції, які можуть перешкодити модернізації російської армії.

«Новим рішенням, яке ініціює уряд України, будуть введені додаткові заходи, які не будуть давати можливості країни-агресора, а це Російська Федерація, модернізувати свої збройні сили», - заявив Арсеній Яценюк.

Однак він «забув повідомити про те, які саме заходи можуть так впливати на армію РФ.

До речі, раніше надійшла інформація, що законопроект уряду України передбачає можливість введення проти Росії 26 видів санкцій, включаючи припинення транзиту енергоресурсів та транзитних авіаперевезень.

ЄС і РФ вже негативно відреагували на таку позицію України.

Смотрите также:

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

Порошенко наполягає на посиленні санкцій антиросійських

Порошенко наполягає на посиленні санкцій антиросійських

Петро Порошенко в черговий раз закликав посилити санкції щодо Росії. Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

13 Мая, 16:13

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья