Moscow-Post RSS
18 Декабря 2017

Яценюк хоче перешкодити розвитку армії Росії

Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк вводить санкції, спрямовані проти модернізації російської армії, повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

Яценюк хоче перешкодити розвитку армії Росії

Сьогодні прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк заявив про намір Києва ввести санкції, які можуть перешкодити модернізації російської армії.

«Новим рішенням, яке ініціює уряд України, будуть введені додаткові заходи, які не будуть давати можливості країни-агресора, а це Російська Федерація, модернізувати свої збройні сили», - заявив Арсеній Яценюк.

Однак він «забув повідомити про те, які саме заходи можуть так впливати на армію РФ.

До речі, раніше надійшла інформація, що законопроект уряду України передбачає можливість введення проти Росії 26 видів санкцій, включаючи припинення транзиту енергоресурсів та транзитних авіаперевезень.

ЄС і РФ вже негативно відреагували на таку позицію України.

Смотрите также:

Україна зробила інтернету NET

Україна зробила інтернету NET

Мільйони українців в шоці! Петро Порошенко свої указам заборонив доступ до популярних російських інтернет-сервісів. Указ повинен був вступити в силу вже сьогодні.

17 Мая, 9:06

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья