Moscow-Post RSS
16 Января 2018

Яценюк залишить транспортне сполучення з Кримом

Транспортне сполучення України з російським Кримом буде збережено, повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

Яценюк залишить транспортне сполучення з Кримом

Сьогодні український прем'єр Арсеній Яценюк заявив, що не можна переривати транспортне сполучення з Кримом, так як на півострові залишаються громадяни України.

«Там живуть наші громадяни, які живуть наші брати, кримські татари. Якби не людський фактор, то я би повністю заборонив будь-які переміщення пасажирів і вантажів [в Крим] до того моменту, поки звідти не підуть росіяни. Але це більше моя людська позиція, ніж позиція прем'єра. А позиція прем'єра - бо там є люди, наші громадяни, обмежений рух вантажів і пасажирів повинно відбуватися», - сказав Яценюк.

Раніше українські поїзди в Крим перестали ходити за рішенням Києва.

Нагадаємо, що Крим добровільно увійшов до складу РФ, проте влада України продовжують вважати його українською територією.

Однак, незабаром РФ побудує переправу через Керченську протоку. Так що транспортні проблеми Криму будуть вирішені.

Смотрите также:

Україна зробила інтернету NET

Україна зробила інтернету NET

Мільйони українців в шоці! Петро Порошенко свої указам заборонив доступ до популярних російських інтернет-сервісів. Указ повинен був вступити в силу вже сьогодні.

17 Мая, 9:06

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья