Moscow-Post RSS
15 Декабря 2017

Яценюк запропонував свій варіант коаліції

Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк заявив про розробку його партією «Народний фронт» свого варіанта коаліційної угоди, Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

Яценюк запропонував свій варіант коаліції

Партія «Народний фронт» має намір запропонувати свій текст коаліційної угоди під назвою «Європейська Україна». Про це заявив прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк.

«Ми завершили паралельний підрахунок голосів, політична партія «Народний фронт», яка посіла перше місце на цих парламентських виборах, зобов'язана почати процес формування коаліції, саме для цього ми підготували свій текст коаліційної угоди» , - вважає Яценюк.

У підсумку Яценюк хоче створити коаліцію у складі «Батьківщини» екс-прем'єр України, «Самодопомоги» мера Львова Андрія Садового та Радикальної партії Олега Ляшка.

До цього у партії «Блок Петра Порошенко» запропонував брати участь у коаліції партій «Народний фронт» прем'єр-міністра Арсенія Яценюка і «Самопоміч» мера Львова Андрія Садового.

Так що тепер складу нової коаліції ще залишається неясним.

Смотрите также:

Україна зробила інтернету NET

Україна зробила інтернету NET

Мільйони українців в шоці! Петро Порошенко свої указам заборонив доступ до популярних російських інтернет-сервісів. Указ повинен був вступити в силу вже сьогодні.

17 Мая, 9:06

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья