Moscow-Post RSS
18 Декабря 2017

Яценюк знову сподівається на допомогу США

Влади України збільшують обсяги співпраці з США у галузі сільського господарства, повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

Яценюк знову сподівається на допомогу США

Як заявив прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк, український уряд намагається домовитися з США з питань розвитку агропромислового комплексу. Більше того, зараз вивчається можливість поставок на Україну американської сільгосптехніки.

«Ми почали серйозні переговори з США. У них є зацікавленість постачати нам сільгосптехніку, нові технології, інфраструктуру для збереження та переробки зерна. У нас є зацікавленість взяти гроші на 20 років під 2%», - заявив Яценюк.

Так само він повідомив, що в найближчі два місяці будуть прийняті перші проектні рішення з питань співпраці з іноземними партнерами у сфері АПК. За словами прем'єр-міністра Яценюка, Україна в найближчі 10 років має стати світовим лідером на ринку продовольства.

«Основна задача, яка стоїть перед Україною, - це захопити лідерство на ринку продовольства... Ми повинні нагодувати своїх громадян дешевими і якісними продуктами, захопити зовнішні ринки», - вважає український прем'єр.

Однак, експерти скептично ставляться до подібних заяв голови українського уряду. Адже гривня стрімко знецінюватися, а економіка близька до дефолту. Так що, якщо найближчим часом влада України не вирішать більш важливі проблеми, то розвивати сільське господарство просто не буде за що.

Смотрите также:

Україна зробила інтернету NET

Україна зробила інтернету NET

Мільйони українців в шоці! Петро Порошенко свої указам заборонив доступ до популярних російських інтернет-сервісів. Указ повинен був вступити в силу вже сьогодні.

17 Мая, 9:06

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья