Moscow-Post RSS
25 Ноября 2017

Турчинов не визнає референдуму на південному сході України

Так званий «виконуючий обов'язки президента України» Олександр Турчинов відмовився від визнання референдуму в Донецькій і Луганській областях, повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

Турчинов не визнає референдуму на південному сході України

Як заявив Турчинов, підсумки референдуму в Донецькій, Луганській областях не будуть мати жодних юридичних наслідків

«Цей пропагандистський фарс не буде мати ніяких юридичних наслідків, крім кримінальної відповідальності його організаторів», - вважає так званий «виконуючий обов'язки президента України»

За його словами, влада має намір продовжити переговори з тими на сході України, «хто не має крові на своїх руках і готовий відстоювати свої цілі і переконання законними засобами».

Нагадаємо, що 11 травня в Донецькій та Луганській областях України відбувся референдум про статус регіонів. В ході нього більше 90% виборців висловилися за незалежність своїх регіонів від України.

У відповідь на це «влада України» наказали обстріляти будинки мирних громадян під Слов'янському з військової артилерії. Серед мирного населення є жертви.

Смотрите также:

Україна зробила інтернету NET

Україна зробила інтернету NET

Мільйони українців в шоці! Петро Порошенко свої указам заборонив доступ до популярних російських інтернет-сервісів. Указ повинен був вступити в силу вже сьогодні.

17 Мая, 9:06

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья