Moscow-Post RSS
26 Июня 2017

Турчинов не хоче перетворення України на федерацію

Виконуючий обов'язки президента країни Олександр Турчинов повідомив, що підстав для федералізації України, на його думку, нібито не існує, повідомляє кореспондент The Moscow Post з Києва.

Турчинов не хоче перетворення України на федерацію

«Україна - унітарна держава, і ми проводимо політику щодо посилення самостійності, відповідальності наших регіонів, насамперед економічної. Регіони повинні бути сильними, повинні самостійно визначати свою перспективу, як це відбувається у багатьох цивілізованих країнах Європи», - вважає Турчинов.

Так само він зазначив, що передислокація українських військ з Криму - тимчасова міра, додавши, що представники ВС рано чи пізно повернуться у свої домівки.

Раніше Турчинов підписав указ про виведення українських військ з Криму і Севастополя

До речі, як вважає глава думського комітету з міжнародних справ Олексій Пушков, тільки федералізація дозволить захистити права росіян на Україні. «Федерація - єдина форма державного устрою, яка дозволить захистити права росіян і російську мову на Україні. Інакше їх чекають свавілля і асиміляція», - заявив Пушков.

Відзначимо, що в ході зустрічі з головою МЗС РФ Сергієм Лавровим на цьому тижні в.о. міністра закордонних справ України Андрій Дещиця заявив про неприйнятність ідеї федералізації України і наданню російській мові статусу другого державного.

Однак, народу України потрібна федералізація. Так почує Турчинов волю народу.

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья