Moscow-Post RSS
27 Апреля 2017

Турчинов хоче ПРО?

Глава РНБО Олександр Турчинов не став виключати розміщення на Україні систем ПРО, повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

Турчинов хоче ПРО?

Сьогодні глава РНБО Олександр Турчинов дав інтерв'ю українській пресі.

«Не виключаю, що для захисту від ядерної небезпеки ми змушені будемо проводити консультації по розміщенню компонентів системи ПРО на території України. Не допустити війни з застосуванням ядерної зброї — це спільна відповідальність усіх людей доброї волі перед планетою», - заявив Олександр Турчинов

Він вважає, що Росія нібито переміщує на територію Криму ядерну зброю і засоби доставки ядерних зарядів.

«Це нас дуже турбує, адже, по суті, ядерна зброя в Криму буде спрямовано, в першу чергу, проти європейських країн. Крім того, реальна небезпека існує і для Туреччини, яка, між іншим, країна — член НАТО», — підкреслив глава РНБО.

До цього Турчинов виступив за блокаду проходу російських кораблів через Босфор. Ці заяви глави РНБО експерти вже визнали «неадекватними».

Смотрите также:

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

Порошенко наполягає на посиленні санкцій антиросійських

Порошенко наполягає на посиленні санкцій антиросійських

Петро Порошенко в черговий раз закликав посилити санкції щодо Росії. Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

13 Мая, 16:13

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья