Moscow-Post RSS
30 Марта 2017

Турчинов хоче в НАТО

Сьогодні голова Олександр Турчинов заявив, що вступ України в НАТО гарантує країні справжню безпеку, повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

Турчинов хоче в НАТО

Секретар РНБО Олександр Турчинов заявив, що основним пріоритетом України в даний час є членство в НАТО, так як це зможе гарантувати справжню безпеку

«Відмовившись від політики позаблоковості, яка не забезпечувала територіальну цілісність нашої держави в середньостроковій перспективі, спираючись в першу чергу на власні можливості, Україна залишає за собою право брати участь у системах колективної безпеки як спосіб забезпечення державного суверенітету і територіальної цілісності», - сказав він.

За словами Турчинова, Україна розглядає європейську та євроатлантичну інтеграцію як пріоритетний напрямок зовнішньої і внутрішньої політики.

«Ми бачимо членство в НАТО єдину надійну зовнішню гарантію державного суверенітету і територіальної цілісності країни», - додав Турчинов.

На його думку, необхідно в першу чергу впровадити стандарти НАТО.

Відзначимо, що впровадження цих стандартів неможливо з причини політико-економічної кризи на Україні. Раніше багато експертів вже висловлювали сумнів у адекватності поведінки та заяв Турчинова.

Смотрите также:

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

Порошенко наполягає на посиленні санкцій антиросійських

Порошенко наполягає на посиленні санкцій антиросійських

Петро Порошенко в черговий раз закликав посилити санкції щодо Росії. Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

13 Мая, 16:13

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья