Moscow-Post RSS
24 Января 2018

У ДНР виявили чергове масове поховання

Сьогодні стало відомо, що під Червоноармійському було виявлено 286 тел жінок, ймовірно, убитих бійцями батальйону «Дніпро-1», повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

У ДНР виявили чергове масове поховання

Останнім часом під Червоноармійському (де раніше знаходилися українські силовики) були виявлені тіла 286 жінок. Про це повідомив прем'єр-міністр самопроголошеної Донецької народної республіки (ДНР)

«Майже 400 жінок віком від 18 до 25 років пропали в Красноармійську безвісти, де розквартирований батальйон «Дніпро-1». 286 тел жінок були виявлені навколо Красноармійська згвалтованими», - заявив Захарченко.

Нагадаємо, що у вересні 2014 року з'явилася інформація про те, що понад 400 невпізнаних тіл перебувають у моргах Донецька, неподалік від якого були виявлені поховання мирних жителів.

Крім цього глава МЗС Росії Сергій Лавров заявив, що в похованнях під Донецьком виявлено понад 400 тел.

Вважається, що ці люди були вбиті українськими силовиками. Експерти називають це проявом геноциду.

Смотрите также:

Україна зробила інтернету NET

Україна зробила інтернету NET

Мільйони українців в шоці! Петро Порошенко свої указам заборонив доступ до популярних російських інтернет-сервісів. Указ повинен був вступити в силу вже сьогодні.

17 Мая, 9:06

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья