Moscow-Post RSS
16 Декабря 2017

У Донбасі загинули 69 дітей

В ході конфлікту в Донбасі загинули майже 70 дітей, Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

У Донбасі загинули 69 дітей

Про те, що 69 дітей в Донбасі загинули в результаті обстрілу з боку української армії, розповіла глава самопроголошеної Донецької народної республіки з прав дитини Яна Чепикова. Також ще понад 200 дітей отримали поранення.

«Офіційна статистика — 69 загиблих дітей, поранено більше 200. І це без урахування буферної та окупованій (Україною) зони», - заявила Яна Чепикова.

Вона вважає, що число загиблих може бути більше.

«Я піднімала всі документи починаючи з перших днів конфлікту, але назвати реальну цифру складно», — додала омбудсмен. На даний момент обстріл Донбасу українськими військовими тривають.

Смотрите также:

Україна зробила інтернету NET

Україна зробила інтернету NET

Мільйони українців в шоці! Петро Порошенко свої указам заборонив доступ до популярних російських інтернет-сервісів. Указ повинен був вступити в силу вже сьогодні.

17 Мая, 9:06

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья