Moscow-Post RSS
19 Января 2018

У Києві пройшов мітинг

Сьогодні в Києві мітингувальники перекрили дорогу біля будівлі Верховної Ради, повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

У Києві пройшов мітинг

Сьогодні учасники мітингу в Києві перекрили одну зі смуг на дорозі між будинками Верховної ради України та парламентських комітетів.

Як повідомляють місцеві ЗМІ, близько 100 учасників акції розташувалися з плакатами і прапорами з символікою «Громадського контролю банків» навпроти входу в будівлю комітетів.

Протестувальники тримали в руках плакати з написами «Кредитний майдан», «Врятуємо національну валюту!».

Мітингувальники тримали плакати з вимогою прийняття законопроекту №1558-1, який звільняє від валютного рабства» (законопроект передбачає реструктуризацію кредитів у валюті за курсом на момент укладання договору з банком).

Останнім часом все більше жителів України висловлюють протест проти економічних складнощів.

Смотрите также:

Україна зробила інтернету NET

Україна зробила інтернету NET

Мільйони українців в шоці! Петро Порошенко свої указам заборонив доступ до популярних російських інтернет-сервісів. Указ повинен був вступити в силу вже сьогодні.

17 Мая, 9:06

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья