Moscow-Post RSS
17 Декабря 2017

У Києві вбито Олесь Бузина

Сьогодні в українській столиці був застрелений журналіст Олесь Бузина, повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

У Києві вбито Олесь Бузина

Після серії загроз, які отримував журналіст Олесь Бузина останнім часом, його застрелили кілери.

Опозиційного письменника вбили біля під'їзду його будинку. Імовірно, кілерів було двоє, відразу після події невідомі в масках зникли на машині.

Нагадаємо, Олесь Бузина народився 13 липня 1969 року в Києві. Батьки Олеся, за його словами, були нащадками українських козаків і селян, батько, Олексій Григорович Бузина - офіцер 5-го (ідеологічного) управління КДБ. Прадід письменника служив у царській армії офіцером, а під час колективізації 1930-х років був раскулачен і відправлений на будівництво Біломорканалу

Навчався в київській спеціалізованій школі № 82 ім. Т. Р. Шевченка.

Закінчив у 1992 році філологічний факультет Київського національного університету ім. Тараса Шевченка за спеціальністю «викладач російської мови і літератури», але викладацькою діяльністю не займався.

Смотрите также:

Україна зробила інтернету NET

Україна зробила інтернету NET

Мільйони українців в шоці! Петро Порошенко свої указам заборонив доступ до популярних російських інтернет-сервісів. Указ повинен був вступити в силу вже сьогодні.

17 Мая, 9:06

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья