Moscow-Post RSS
19 Ноября 2017

У Києві забули про проблеми Донбасу?

Сьогодні Сергій Тарута розповів журналістам, що в Києві ніхто не переймається проблемами Донбасу. Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

У Києві забули про проблеми Донбасу?

Колишній губернатор Донецької області, депутат Верховної Ради від Маріуполя Сергій Тарута розповів журналістам про поточну ситуацію на Україні. Він заявив, що в Києві існує загальний підхід до проблем і спеціальних рішень про прифронтових містах не приймається.

«В уряду загальний підхід до всіх, і ніхто не переймається проблемами Донбасу. Рішення приймаються без аналізу, як вони позначаться на прифронтових містах. І все це відчуває місцеве населення. Відчуває те, що воно не потрібно київської влади», — розповів Тарута.

На думку Тарути, не варто висувати з Києва претензії про нелюбов прикордонних районів України.

«Коли з центру висувають претензії, що тут не сильно люблять Україну, то їм слід зрозуміти, що Україна для тутешніх людей — це робота уряду, адміністрації президента і парламенту», — пояснив він.

Більш того, за словами Тарути, «є досить високопоставлені люди, які вже намалювали у себе карту України без частині Донбасу». До речі, політологи і раніше говорили, що Донбас все одно «відколеться» від України.

Смотрите также:

Україна зробила інтернету NET

Україна зробила інтернету NET

Мільйони українців в шоці! Петро Порошенко свої указам заборонив доступ до популярних російських інтернет-сервісів. Указ повинен був вступити в силу вже сьогодні.

17 Мая, 9:06

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья