Moscow-Post RSS
21 Января 2018

У Краматорську загинули мирні жителі

Сьогодні в результаті обстрілу центральних районів Краматорська загинули шестеро людей, повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

У Краматорську загинули мирні жителі

Українські силовики знову обстріляли Краматорськ. В результаті масованого обстрілу центральних районів міста кілька будинків отримали пошкодження, як мінімум шість чоловік загинуло, багато поранених.

На даний момент російське керівництво вже висловив свою точку зору щодо подій на Україні.

Так президент Росії Володимир Путін заявив, що своїм рішенням припинити перемир'я президент України Петро Порошенко взяв на себе відповідальність за відновлення бойових дій.

«На жаль, президент Порошенко прийняв рішення відновити бойові дії. І ми не змогли - я маю на увазі і себе, і своїх колег з Європи - не змогли його переконати в тому, що дорога до надійного, міцного довгостроковому світу не може лежати через війну», - заявив Путін під час своєї зустрічі з послами і постпредами в МЗС РФ.

«Досі Петро Олексійович все-таки не мав прямого відношення до наказів почати військові дії. Тепер він узяв на себе цю відповідальність сповна. Не лише військову, а й політичну, що набагато важливіше», - зазначив російський президент.

Очевидно, що Петро Порошенко своїми діями щодо припинення перемир'я лише посилив сформовану обстановку. А ось Росія щосили намагається домогтися мирного вирішення українського кризи.

Смотрите также:

Україна зробила інтернету NET

Україна зробила інтернету NET

Мільйони українців в шоці! Петро Порошенко свої указам заборонив доступ до популярних російських інтернет-сервісів. Указ повинен був вступити в силу вже сьогодні.

17 Мая, 9:06

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья