Moscow-Post RSS
15 Декабря 2017

У Криму буде свій банк

Сьогодні влада Криму заявили про створення власного державного банку, повідомляє кореспондент The Moscow Post з Севастополя.

У Криму буде свій банк

«Ми створили Банк Криму, на його основі у найближчі дні вже буде працювати відповідний структурний підрозділ Центробанку Росії», - заявив пресі перший віце-прем'єр Криму Рустам Теміргалієв.

Він так само нагадав, що кримській владі знадобиться перехідний період для того, щоб налагодити роботу фінансової та податкової системи. «Для того, щоб стабілізувати фінансову ситуацію в Криму на перехідний період, поки ми будемо займатися налагодженням податкової та інших систем, вже в найближчі дні ми отримаємо від Росії допомогу в розмірі 1 млрд рублів», - повідомив пресі Темиргалієв.

Нагадаємо, що з цього дня Автономна республіка Крим є повністю незалежною державою.

«На позачерговому пленарному засіданні Верховної ради АРК 17 березня 2014 року прийнято постанову «Про незалежність Криму». За нього проголосували 85 депутатів», - повідомили журналістам у прес-центрі Верховної ради Криму.

В даному документі наголошується, що «Верховна рада автономної республіки Крим, виходячи з прямого волевиявлення народів Криму на референдумі 16 березня 2014 року, яке показало, що народи Криму висловилися за входження до складу Росії і, отже, за вихід зі складу України та за створення незалежної держави, керуючись Декларацією про незалежність республіки Крим, прийнятої на позачерговому пленарному засіданні Верховної ради автономної республіки Крим 11 березня 2014 року і позачерговому пленарному засіданні Севастопольської міської ради 11 березня 2014 року, постановляє: проголосити Крим незалежною суверенною державою - Республікою Крим, у якої місто Севастополь має особливий статус»

Кримські парламентарії відзначають, що Республіка Крим має намір будувати свої відносини з іншими державами на основі рівності, миру, добросусідства, інших загальновизнаних принципів політичного, економічного і культурного співробітництва між країнами.

«Республіка Крим звертається до Організації Об'єднаних Націй, до всіх держав світу із закликом визнати незалежна держава, створена народами Криму», - сказано в постанові парламенту Криму.

«З дня набрання чинності цієї постанови на території Республіки Крим не застосовується законодавство України, не виконуються рішення Верховної Ради України та інших державних органів України, прийняті після 21 лютого 2014 року», - вважають депутати.

«Діяльність державних органів України на території Криму припиняється, їх повноваження, майно і грошові кошти переходять державним органам Республіки Крим, визначеним урядом Республіки Крим», - сказано в постанові, яку було розміщено на сайті Верховної ради АРК.

Таким чином, зараз Крим повністю сформувався, як незалежна держава і світовій спільноті його незалежність доведеться визнати.

Смотрите также:

Україна зробила інтернету NET

Україна зробила інтернету NET

Мільйони українців в шоці! Петро Порошенко свої указам заборонив доступ до популярних російських інтернет-сервісів. Указ повинен був вступити в силу вже сьогодні.

17 Мая, 9:06

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья