Moscow-Post RSS
14 Декабря 2017

У ЛНР розповіли про санкції

Представники ЛНР назвали санкції США «щирим ставленням до врегулювання в Донбасі». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

У ЛНР розповіли про санкції

Ситуація з санкціями показує реальне ставлення США до процесу врегулювання в Донбасі. Про це розповів представник Луганської народної республіки (ЛНР) в контактній групі Владислав Дейнего.

«Важливо, що таке рішення США прийняли безпосередньо в день проведення фінальної зустрічі мінської контактної групи в 2015 році. Це є загальною оцінкою мінського процесу з боку Сполучених Штатів. В тому числі це стосується і «нормандскому формату» теж», - заявив Владислав Дейнего.

Він зазначив, що згідно з протоколом від 5 вересня 2014 року йому надані гарантії безпеки.

Також, що в новий список санкцій США потрапили представник самопроголошеної Луганської народної республіки на переговорах з Україною Владислав Дейнега, голова МЗС самопроголошеної Донецької народної республіки Олександр Кофман, прем'єр-міністр ЛНР Василь Нікітін, голова ЦВК ЛНР Сергій Козяков, радник прем'єр-міністра ДНР Андрій Родкін, заступник голови народного ополчення ДНР Циплаков Сергій

Всього в список входять 34 фізичних та юридичних осіб. Можливо, незабаром цей список буде розширено.

Смотрите также:

Україна зробила інтернету NET

Україна зробила інтернету NET

Мільйони українців в шоці! Петро Порошенко свої указам заборонив доступ до популярних російських інтернет-сервісів. Указ повинен був вступити в силу вже сьогодні.

17 Мая, 9:06

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья