Moscow-Post RSS
19 Января 2018

У ЛНР закликали виконувати Мінські угоди

Голова Луганської народної республіки Ігор Плотницький назвав умовою співпраці з Україною повне виконання Мінських угод. Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

У ЛНР закликали виконувати Мінські угоди

Про готовність республіки піти на співпрацю з Україною у тому випадку, якщо вона виконає останні мінські домовленості, заявив в місцевих ЗМІ голова Луганської народної республіки Ігор Плотницький.

«Якщо Україна виконає всі пункти мінських домовленостей — прим.ред.), це вже буде не та Україна, яка на сьогоднішній день, тоді ми готові розглядати її, як свого сусіда, з яким ми можемо співіснувати, жити, працювати, економічно торгувати, політично спілкуватися», - сказав Плотницький.

За його словами, співпраця з Україною можливе «тільки при виконанні абсолютно всіх пунктів».

Політологи вважають, що влада України не бажають виконувати Мінські угоди і навмисно затягують переговорний процес.

Смотрите также:

Україна зробила інтернету NET

Україна зробила інтернету NET

Мільйони українців в шоці! Петро Порошенко свої указам заборонив доступ до популярних російських інтернет-сервісів. Указ повинен був вступити в силу вже сьогодні.

17 Мая, 9:06

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья