Moscow-Post RSS
22 Ноября 2017

У Луганській області українські силовики знищили безліч мирних жителів

Сьогодні в результаті авіанальотів українських силовиків на населені пункти під Луганськом було зафіксовано велику кількість жертв серед мирного населення, повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

У Луганській області українські силовики знищили безліч мирних жителів

У прес-службі Луганської народної республіки журналістам розповіли про численні втрати серед мирного населення за авіанальотів українських силовиків на населені пункти під Луганськом.

«По Станично-Луганському району і за Нової Кондрашовке були зроблені авіаудари і артобстріли. Дуже велика кількість загиблих серед мирного населення», - повідомили в прес-службі ЛНР.

Як з'ясувалося, тільки на одній з вулиць станиці Луганська десять чоловік, у тому числі дівчинка п'яти-семи років, загинули в результаті обстрілів і авіанальотів

Представники Міністерства закордонних справ Росії вже виступили із закликом до української влади припинити обстріли, які призводять до жертв серед мирного населення України.

«Знову рішуче вимагаємо від української влади, якщо вони ще в змозі тверезо оцінювати наслідки проведеної ними злочинної політики, відмовитися від обстрілів мирних міст і сіл, своєї держави, повернутися до реального припинення вогню, щоб зберегти життя людей. Вирішувати політичні проблеми України шляхом фізичного знищення громадян своєї країни навряд чи відповідає нормам цивілізованого європейського суспільства, на що сьогодні претендують в Києві», - сказано в повідомленні МЗС.

Однак, українські силовики продовжують бомбити мирні міста і знищувати населення.

Смотрите также:

Україна зробила інтернету NET

Україна зробила інтернету NET

Мільйони українців в шоці! Петро Порошенко свої указам заборонив доступ до популярних російських інтернет-сервісів. Указ повинен був вступити в силу вже сьогодні.

17 Мая, 9:06

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья