Moscow-Post RSS
20 Ноября 2017

У Луганську було поранено 80 осіб

За останню добу в Луганській народній республіці було поранено 80 осіб, повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

У Луганську було поранено 80 осіб

Українські війська продовжують атакувати міста Донбасу. Так за останню добу в Луганській народній республіці було поранено понад 80 осіб. Всі вони були госпіталізовані з різними пораненнями.

«За минулу добу в лікарні міста Луганська з пораненнями різного ступеня важкості поступили 80 осіб, з них 56 осіб - мирні жителі, 24 - ополченці», - повідомив журналістам міністр охорони здоров'я ЛНР Віктор Авакян

Він заявив, що «ця цифра в межах мінімуму, в лікарні постійно прибувають поранені». Офіційних даних щодо поранених і загиблих поки що немає.

Нагадаємо, що українська влада має намір блокувати Луганськ і Донецьк, щоб змусити повстанців скласти зброю. Але в Раді національної безпеки і оборони України повідомляли, що бомбити великі міста не будуть. Там буде працювати спецназ.

Розклад сил на Україні змінився після того, як 6 липня українська армія встановила контроль над Слов'янський, Краматорський, Константиновкой і Дружківки, а збройні формування Донецької народної республіки перейшли в Донецьк.

Тепер ополченці готуються до облоги Донецька і Луганська.

Смотрите также:

Україна зробила інтернету NET

Україна зробила інтернету NET

Мільйони українців в шоці! Петро Порошенко свої указам заборонив доступ до популярних російських інтернет-сервісів. Указ повинен був вступити в силу вже сьогодні.

17 Мая, 9:06

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья