Moscow-Post RSS
24 Ноября 2017

У Луганську убитий заступник міністра закордонних справ ДНР

Сьогодні в Луганській області невідомі застрелили помічника народного губернатора Донецької народної республіки Павла Олександра Губарєва Проселкова, повідомили кореспонденту The Moscow Post в МЗС ДНР

У Луганську убитий заступник міністра закордонних справ ДНР

«Вчора при загадкових обставинах застрелили Проселкова, коли він їхав у складі колони. Це сталося біля міста Краснодон», - заявив Губарєв.

Так само Губарєв зазначив, що Путівців віз йому якусь «важливу інформацію». Кілери напали на Проселкова, коли той зупинив машину і відійшов від неї в бік.

Путівців був убитий «п'ятьма пострілами в область серця».

Відомо, що Олександр Путівців був представником Євразійського союзу молоді (ЄСМ) в ранзі керівника ЄСМ по ЮФО.

«Вранці 31 липня пострілом у серце вбитий лідер Євразійського союзу молоді по ЮФО, заступник міністра закордонних справ ДНР Олександр Путівців. При проходженні колони ополченців в районі Красного Луча невідомі, блокувавши Олександра на автомобілі, випустили чотири кулі йому в спину», - сказано в повідомленнями місцевих ЗМІ.

Очевидно, що Проселкова українські силовики.

Смотрите также:

Україна зробила інтернету NET

Україна зробила інтернету NET

Мільйони українців в шоці! Петро Порошенко свої указам заборонив доступ до популярних російських інтернет-сервісів. Указ повинен був вступити в силу вже сьогодні.

17 Мая, 9:06

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья