Moscow-Post RSS
12 Декабря 2017

У Луганську знову йдуть бої

Українські військові завдали серію найпотужніших ударів по Луганську, повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

У Луганську знову йдуть бої

Сьогодні військові України піддали бомбардуванню Луганськ. Голова Луганської народної республіки Валерій Болотов розпорядився у дводенний строк підготувати підприємства для їх використання у якості бомбосховищ.

«Підприємствам усіх форм власності у дводенний строк підготувати приміщення та обладнати їх для використання в якості бомбосховищ. Відповідальні за виконання даного наказу - керівники підприємств», - заявив Болотов

Так само на офіційному сайті ЛНР розміщений список пропонованих місць для укриття населення Луганська. В якості сховищ пропонується використовувати підвали, цокольні поверхи підприємств, лікарні, центри позашкільної освіти, захисні споруди та комунальні установи

До речі, сьогодні захисники Луганська звільнили управління Луганської прикордонної служби, де розташовувалися українські військові.

В ході зіткнень деякі співробітники прикордонної служби отримали поранення, за даними Держприкордонслужби, були вбиті п'ятеро ополченців. Зараз всі 10 прикордонників, за попередніми даними, резервістів, нещодавно покликаних по мобілізації, вирішили припинити опір і здалися.

Так що Луганськ продовжує активно пручатися київської агресії.

Смотрите также:

Україна зробила інтернету NET

Україна зробила інтернету NET

Мільйони українців в шоці! Петро Порошенко свої указам заборонив доступ до популярних російських інтернет-сервісів. Указ повинен був вступити в силу вже сьогодні.

17 Мая, 9:06

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья