Moscow-Post RSS
15 Декабря 2017

У Маріуполі триває конфлікт

У Маріуполі, постраждалим від обстрілів, місцеві активісти поскаржилися на прихильників демілітаризації. Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

У Маріуполі триває конфлікт

Міський голова Маріуполя висловив невдоволення у зв'язку з діями проводять контр-пікети жителів, які виступають за демілітаризацію. Мер Маріуполя вже закликав місцеву міліцію звернути свою увагу на пікетувальників.

Раніше «Табору патріотів» повідомили, що прихильники демілітаризації нібито ображають перехожих і погрожують їм розправою.

Більш того, за інформацією «Табору патріотів», прихильники демілітаризації нібито відпускали образи на адресу генерала міліції В'ячеслава Аброськіна.

Експерти впевнені, що дії мера Маріуполя і «Табору патріотів» спрямовані на зрив демілітаризації, так як це не вигідно владі України. Хоча самі пересічні жителі Маріуполя не хочуть, щоб у місті були війська, а на Донбасі тривали бойові дії.

Смотрите также:

Україна зробила інтернету NET

Україна зробила інтернету NET

Мільйони українців в шоці! Петро Порошенко свої указам заборонив доступ до популярних російських інтернет-сервісів. Указ повинен був вступити в силу вже сьогодні.

17 Мая, 9:06

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья