Moscow-Post RSS
21 Января 2018

У Мінфіні України не бояться дефолту

Сьогодні міністр фінансів України Наталія Яресько заявила про відсутність загрози дефолту, повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

У Мінфіні України не бояться дефолту

Як повідомила міністр фінансів України Наталія Яресько, фінансова ситуація в Україні складна, проте загроза дефолту в даний час відсутній

«У нас не дефолтний і навіть не переддефолтний стан. Сьогодні це питання в уряді навіть не обговорюється», - заявила Наталія Яресько.

Вона зазначила, що Україна потребує термінової стабілізації фінансової системи, зокрема банківського сектора.

Крім цього Наталія Яресько нагадала, що він попросила керівників інших міністерств знайти у себе резерви і скоротити витрати на 25%.

«Всі кошти, які вивільняться, будуть спрямовані на фінансування пріоритетних цілей. Перша з них - національна безпека», - заявила глава Мінфіну.

Однак, експерти не поділяють її оптимізм, оскільки зараз Україна не може розрахуватися з боргами, що означає швидкий дефолт.

Смотрите также:

Україна зробила інтернету NET

Україна зробила інтернету NET

Мільйони українців в шоці! Петро Порошенко свої указам заборонив доступ до популярних російських інтернет-сервісів. Указ повинен був вступити в силу вже сьогодні.

17 Мая, 9:06

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья