Moscow-Post RSS
1 Мая 2017

У Мінфіні України прокоментували позицію МВФ

Міністр фінансів України Наталія Яресько розповіла про «вичікувальної позиції» МВФ по Україні. Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

У Мінфіні України прокоментували позицію МВФ

В ефірі українських ЗМІ міністр фінансів України Наталія Яресько розповіла про те, що Міжнародний валютний фонд (МВФ) зайняв вичікувальну позицію щодо України з метою зрозуміти долю уряду країни і його готовність щодо виконання вимог фонду.

«Щодо Міжнародного валютного фонду — вони будуть фінансувати чи ні: ... вони будуть чекати, поки буде зрозуміло, яка виконавча влада (буде на Україні. — прим.ред.) і буде ця виконавча влада брати на себе відповідальність за виконання тих умов, на яких вони надали вже $6,7 млрд і ось-ось передадуть нам наступний транш у $1,7 млрд», — заявила Наталія Яресько.

Нагадаємо, що раніше глава Міжнародного валютного фонду (МВФ) Крістін Лагард висловила думку, що відставка міністра економічного розвитку і торгівлі України Айвараса Абромавичуса «викликає тривогу».

Експерти вважають, що МВФ надасть нові кредити Україні лише в тому випадку, якщо влада країни зможуть виконати всі умови МВФ.

Смотрите также:

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

Порошенко наполягає на посиленні санкцій антиросійських

Порошенко наполягає на посиленні санкцій антиросійських

Петро Порошенко в черговий раз закликав посилити санкції щодо Росії. Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

13 Мая, 16:13

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья