Moscow-Post RSS
28 Апреля 2017

У МЗС України незадоволені російським дипломатом?

Сьогодні український МЗС викликав для переговорів радника-посланника посольства Росії в Києві Андрія Воробйова, повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

У МЗС України незадоволені російським дипломатом?

Як заявив директор департаменту інформаційної політики зовнішньополітичного відомства Євген Перебийніс, український МЗС закликав Андрія Воробйова утриматися від оцінок, що стосуються державного устрою України.

Обурення українських дипломатів викликало те, що як радник-посланник посольства РФ в Україні Андрій Воробйов в ході «круглого столу» на тему «Федералізація України: від розколу до єдності».

Там Воробйов заявив, що Україна сьогодні розвивається як федеративну державу, але, згідно конституції, Україна є унітарною державою.

«Російський дипломат був запрошений вчора в МЗС, під час зустрічі було сказано про неприпустимість оцінок щодо державного устрою України, визначеного конституцією, особливо, коли такі оцінки висловлюються дипломатом дружньої країни», - заявив Євген Перебийніс.

Відзначимо, що багато політологів підтримують точку зору Воробйова.

Смотрите также:

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

Порошенко наполягає на посиленні санкцій антиросійських

Порошенко наполягає на посиленні санкцій антиросійських

Петро Порошенко в черговий раз закликав посилити санкції щодо Росії. Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

13 Мая, 16:13

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья