Moscow-Post RSS
17 Декабря 2017

У МЗС України знову заговорили про мінських домовленостях

Павло Клімкін наполягає на виконанні мінських домовленостей до кінця року. Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

У МЗС України знову заговорили про мінських домовленостях

Керівник МЗС України Павло Клімкін вимагає, щоб мінські домовленості були виконані до кінця року. «Нам однозначно невигідна пролонгація мінських домовленостей, їх потрібно виконати до кінця цього року. Тягнути нескінченні страждання Донбасу нікому не вигідно», — заявив Клімкін.

Нагадаємо, що раніше президент Франції Франсуа Олланд заявив, що реалізація мінських угод займе більше часу і виконання домовленостей буде продовжено після 31 грудня 2015 року. Дану заяву він зробив за підсумками зустрічі глав країн «нормандської четвірки»

Канцлер Німеччини Ангела Меркель вважає, що жоден пункт «Мінська-2» повністю не виконано сторонами.

Зазначимо, що ваті України регулярно порушують мінські домовленості.

Смотрите также:

Україна зробила інтернету NET

Україна зробила інтернету NET

Мільйони українців в шоці! Петро Порошенко свої указам заборонив доступ до популярних російських інтернет-сервісів. Указ повинен був вступити в силу вже сьогодні.

17 Мая, 9:06

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья