Moscow-Post RSS
16 Декабря 2017

У Полтаві затримали «Правий сектор»

Сьогодні співробітники УБОЗ затримали регіональне керівництво «Правого сектора» в Полтаві, повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

У Полтаві затримали «Правий сектор»

Так само був затриманий керівник політичного крила «Правий сектор - Схід». Його затримали під час пікетування ними управління МВС України в Полтавській області

«Полтавський центр «Правого сектора» проводив сьогодні пікетування місцевого управління МВС, яке нещодавно очолив чоловік, який ще взимку керував «титушками». Пікетування було фактично зірвано Убозом, який затримав керівника політичного крила «Правий сектор - Схід» Іллю Ківу, координатора «Правого сектора» Полтавщини Івана Балацького, координатора «Правого сектора» Полтави Максима Левчука та трьох їхніх заступників», - сказано в заяві «Правого сектору»

Так само активісти повідомили, що членів «Правого сектора» підозрюють у незаконному зберіганні зброї.

«Разом з тим жодна зброя у них не вилучено, а затримання ґрунтується тільки на «оперативної інформації», тобто лише на бажанні міліціонерів», - повідомляють в «Правому секторі»

За даними міліції, у бойовиків «Правого сектора» було з собою зброю і налаштовані вони були дуже войовничо. Так що заяви самого «Правого сектора» не відповідають дійсності.

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья