Moscow-Post RSS
23 Ноября 2017

У Раді побилися депутати

Сьогодні лідер «Радикальної партії» Олег Ляшко побився у Верховній раді з колишнім депутатом своєї фракції Сергієм Мельничуком, повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

У Раді побилися депутати

Про те, що лідер «Радикальної партії» Олег Ляшко побився у Верховній раді з колишнім депутатом своєї фракції Сергієм Мельничуком, повідомив сьогодні низка українських ЗМІ.

Як з'ясувалося, конфлікт між депутатами виникла у сесійній залі, а потім продовжився в кулуарах українського парламенту.

«Мельничук - «тушка» в українському парламенті 8-го скликання. Сьогодні цю сволоту, цього мародера, покидька прийняла група «Економічний розвиток» Єремєєва, «Воля народу». Мельничук, який має мандат від Радикальної партії, зрадив виборців, країну, працює сьогодні на ворога, на ФСБ, блокують міноборони, віджимають бізнес, беруть хабарі, щоб покривати злочинців, в тому числі директора «Укрспирту», - вважає Олег Ляшко.

Він заявив, що «так буде з кожною «тушкою» в українському парламенті».

«Тушками» в українському парламенті називають депутатів, змінюють одну фракцію на іншу.

Нагадаємо, що депутат Мельничук був виключений з фракції Радикальної партії у зв'язку з мітингом добровольчого батальйону «Айдар» у Києві під стінами міністерства оборони України.

Втім, відбирати мандат депутата у Мельничука ніхто не планує.

Смотрите также:

Україна зробила інтернету NET

Україна зробила інтернету NET

Мільйони українців в шоці! Петро Порошенко свої указам заборонив доступ до популярних російських інтернет-сервісів. Указ повинен був вступити в силу вже сьогодні.

17 Мая, 9:06

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья