Moscow-Post RSS
30 Марта 2017

У Раді побилися депутати

Сьогодні лідер «Радикальної партії» Олег Ляшко побився у Верховній раді з колишнім депутатом своєї фракції Сергієм Мельничуком, повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

У Раді побилися депутати

Про те, що лідер «Радикальної партії» Олег Ляшко побився у Верховній раді з колишнім депутатом своєї фракції Сергієм Мельничуком, повідомив сьогодні низка українських ЗМІ.

Як з'ясувалося, конфлікт між депутатами виникла у сесійній залі, а потім продовжився в кулуарах українського парламенту.

«Мельничук - «тушка» в українському парламенті 8-го скликання. Сьогодні цю сволоту, цього мародера, покидька прийняла група «Економічний розвиток» Єремєєва, «Воля народу». Мельничук, який має мандат від Радикальної партії, зрадив виборців, країну, працює сьогодні на ворога, на ФСБ, блокують міноборони, віджимають бізнес, беруть хабарі, щоб покривати злочинців, в тому числі директора «Укрспирту», - вважає Олег Ляшко.

Він заявив, що «так буде з кожною «тушкою» в українському парламенті».

«Тушками» в українському парламенті називають депутатів, змінюють одну фракцію на іншу.

Нагадаємо, що депутат Мельничук був виключений з фракції Радикальної партії у зв'язку з мітингом добровольчого батальйону «Айдар» у Києві під стінами міністерства оборони України.

Втім, відбирати мандат депутата у Мельничука ніхто не планує.

Смотрите также:

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

Порошенко наполягає на посиленні санкцій антиросійських

Порошенко наполягає на посиленні санкцій антиросійських

Петро Порошенко в черговий раз закликав посилити санкції щодо Росії. Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

13 Мая, 16:13

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья