Moscow-Post RSS
28 Марта 2017

У Раді вирішили переформатувати кабінет міністрів?

Депутати повідомляють про домовленості коаліції Ради щодо переформатування кабінету міністрів. Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

У Раді вирішили переформатувати кабінет міністрів?

Про те, що керівники української парламентської коаліції домовилися про внесення змін до коаліційної угоди і проведення переформатування кабінету міністрів, повідомив пресі голова парламентської фракції «Народний фронт» Максим Бурбак.

Про це він повідомив після наради голів фракцій з президентом України Петром Порошенком.

«Речі, які вирішили фракції — це написання додатка до коаліційної угоди, в якому треба чітко прописати ті завдання, які повинна виконати коаліція, які прив'язані до дій коаліційної угоди. Тобто наша підтримка коаліційного уряду», - заявив Максим Бурбак.

За його словами, «це організація проведення переформатування уряду»

«Почнемо з заповнення вакансій, які давно звільнені, люди вже написали заяви на звільнення. — прим.ред.). Ми на зборах керівників фракцій обговорювали питання про подання публічного відкритого обговорення всіх кандидатур на вакантні посади і де міністри є слабкими», - вважає Максим Бурбак.

На думку політологів, відставка прем'єр-міністра України Арсенія Яценюка можлива, але незабаром чекати її не варто.

Смотрите также:

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

Порошенко наполягає на посиленні санкцій антиросійських

Порошенко наполягає на посиленні санкцій антиросійських

Петро Порошенко в черговий раз закликав посилити санкції щодо Росії. Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

13 Мая, 16:13

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья