Moscow-Post RSS
27 Апреля 2017

У Раді «забули» про права людини

Сьогодні спікер Ради підписав відмову України від низки норм конвенції з прав людини в Донбасі, повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

У Раді «забули» про права людини

Володимир Гройсман (спікер Верховної ради) підписав постанову про відмову України від виконання низки норм конвенції з прав людини в Донбасі «Постанова підписана 25 травня 2015 року», - повідомили в прес-службі кабінету міністрів.

У пояснювальній записці до документа сказано, що Україна користується своїм правом на відступ від зобов'язань, визначених поруч пунктів Конвенції про захист прав людини та основних свобод, Міжнародного пакту про громадянські і політичні права та Європейської соціальної хартії, у зв'язку з проведенням спецоперації в Донбасі.

На думку експертів, тим самим влади України намагаються узаконити військові злочини.

Смотрите также:

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

Порошенко наполягає на посиленні санкцій антиросійських

Порошенко наполягає на посиленні санкцій антиросійських

Петро Порошенко в черговий раз закликав посилити санкції щодо Росії. Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

13 Мая, 16:13

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья