Moscow-Post RSS
21 Апреля 2018
 

У слідства у справі Савченко немає політичних мотивів

Сьогодні російська сторона дала коментарі з приводу гучних кримінальних справ, порушених стосовно громадян України, які розглядаються в РФ.

У слідства у справі Савченко немає політичних мотивів

Офіційний представник СКР Володимир Маркін заявив, що українські політичні реалії змушують Слідчий комітет РФ (СКР) коментувати заяви київських політиків.

«З нормальними правовими державами, звичайно, повинен працювати тільки МЗС. Але українські політичні реалії такі, що саме в СКР довелося створити ціле Управління для розслідування військових та інших міжнародних злочинів з боку київських політиків і генералів. І мені по службі доводиться це коментувати, у тому числі роз'яснювати самим київським політикам їх правовий статус та можливі ризики», - заявив Володимир Маркін російським журналістам.

Також він відповів на питання про політичний мотив справ українських громадян - обвинуваченої у пособництві вбивства російських журналістів Надії Савченко і режисера Олега Сенцова, обвинуваченого в підготовці терактів в Криму.

«Слідство взагалі не має мотивів, у тому числі і політичних, а тільки факти на руках і обов'язок їх розслідувати», - вважає Маркін.

Він зазначив, що «мотиви бувають тільки у самих злочинців, в тому числі політичні, як в даному випадку»

На думку експертів, в діях Сенцова і Савченко дійсно є «політичні мотиви».

Первая полоса Политика В мире Экономика Культура Спорт Происшествия Общество Авторская колонка

О газете Рекламный отдел
The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
18+ Сетевое издание The Moscow Post © Любое копирование, в т.ч. отдельных частей текстов или изображений, публикация и републикация, перепечатка или любое другое распространение информации, в какой бы форме и каким бы техническим способом оно не осуществлялось, строго запрещается без предварительного письменного согласия со стороны редакции. Допускается цитирование материалов сайта без получения предварительного согласия, с обязательной прямой, открытой для поисковых систем гиперссылкой на сайт (с указанием названия «Сетевое издание The Moscow Post») не ниже, чем во втором абзаце текста, либо сразу после заимствованного материала, при нажатии на которое осуществляется переход на сайт http://www.moscow-post.com
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика