Moscow-Post RSS
24 Января 2018

У слідства у справі Савченко немає політичних мотивів

Сьогодні російська сторона дала коментарі з приводу гучних кримінальних справ, порушених стосовно громадян України, які розглядаються в РФ.

У слідства у справі Савченко немає політичних мотивів

Офіційний представник СКР Володимир Маркін заявив, що українські політичні реалії змушують Слідчий комітет РФ (СКР) коментувати заяви київських політиків.

«З нормальними правовими державами, звичайно, повинен працювати тільки МЗС. Але українські політичні реалії такі, що саме в СКР довелося створити ціле Управління для розслідування військових та інших міжнародних злочинів з боку київських політиків і генералів. І мені по службі доводиться це коментувати, у тому числі роз'яснювати самим київським політикам їх правовий статус та можливі ризики», - заявив Володимир Маркін російським журналістам.

Також він відповів на питання про політичний мотив справ українських громадян - обвинуваченої у пособництві вбивства російських журналістів Надії Савченко і режисера Олега Сенцова, обвинуваченого в підготовці терактів в Криму.

«Слідство взагалі не має мотивів, у тому числі і політичних, а тільки факти на руках і обов'язок їх розслідувати», - вважає Маркін.

Він зазначив, що «мотиви бувають тільки у самих злочинців, в тому числі політичні, як в даному випадку»

На думку експертів, в діях Сенцова і Савченко дійсно є «політичні мотиви».

Смотрите также:

Україна зробила інтернету NET

Україна зробила інтернету NET

Мільйони українців в шоці! Петро Порошенко свої указам заборонив доступ до популярних російських інтернет-сервісів. Указ повинен був вступити в силу вже сьогодні.

17 Мая, 9:06

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья