Moscow-Post RSS
12 Декабря 2017

У Яценюка «погано з пам'яттю»?

Сьогодні Арсеній Яценюк закликав Росію не приватизувати перемогу над нацизмом, повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

У Яценюка «погано з пам'яттю»?

Сьогодні прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк знову брехливо звинуватив Росію в спробах переглянути історію Другої світової

«Росія, яка намагається здійснити ревізіонізм і перегляд історії, яка заявляє про те, що Росія перемогла б у Великій Вітчизняній війні без України, не має права на приватизацію спільної боротьби проти нацистської Німеччини», - заявив політик.

За словами Яценюка, Україна потребує «поважати і шанувати нашу спільну боротьбу проти нацизму».

Зазначимо, що Росія завжди поважала роль СРСР у перемозі над нацизмом. А ось сам Яценюк ще нещодавно говорив, що це нібито СРСР напав на Німеччину і Україну.

Після цього лікарі-психіатри зацікавилися, з чим погано у Яценюка - з пам'яттю чи з мізками?

Смотрите также:

Україна зробила інтернету NET

Україна зробила інтернету NET

Мільйони українців в шоці! Петро Порошенко свої указам заборонив доступ до популярних російських інтернет-сервісів. Указ повинен був вступити в силу вже сьогодні.

17 Мая, 9:06

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья