Moscow-Post RSS
20 Января 2018

У Яценюка «своя правда» в «газовому питанні»?

Сьогодні прем'єр-міністр Арсеній Яценюк заявив про сумарної виплату Україною Росії за газ $50 млрд. Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

У Яценюка «своя правда» в «газовому питанні»?

За словами Яценюка, Україна з 2009 року заплатила за російський газ $50 млрд.

«Україна заплатила російському «Газпрому» починаючи з 2009 року з урахуванням платежів як «Нафтогазу», так і реального сектора економіки, вдумайтеся, $50 млрд. Ми вважаємо, що в цій цифрі є переплати, і саме ці переплати ми будемо вимагати від російського «Газпрому»», - вважає прем'єр-міністр України

«Ще треба розібратися, хто кому допомагає», - підкреслив прем'єр.

До речі, до цього Яценюк заявив, що є зараз у сховищах 13 млрд куб. м газу Україні повинно вистачити на те, щоб обігріти громадян взимку. «Зараз ми робимо все, щоб диверсифікувати джерела енергопостачання», - уточнив Яценюк.

Він також зазначив, що вже підписано договір про реверс, проте цей обсяг не може забезпечити повністю постачання природного газу та перекрити потреби України.

«Але 500 млн куб. м газу, які ми щомісяця можемо отримувати з Польщі, Словаччини та Угорщини, є першим кроком до енергетичної незалежності», - сказав прем'єр.

У свою чергу, сьогодні стало відомо, що «Газпром» може подати ще один позов до «Нафтогазу України» в Стокгольмський арбітраж на суму $18 млрд

«Що стосується позовів з боку «Газпрому», ми можемо виставити ще позови в Стокгольмський арбітраж на суму $18 млрд, це невибрані обсяги у відповідність з чинним контрактом, відповідно, це умови «бери і плати» за 2012-2013 рік у сумі $11,7 млрд. Сумарно - $18 млрд», - повідомив пресі голова російського газового холдингу Олексій Міллер

Нагадаємо, 16 червня «Газпром» вже подав позов до «Нафтогазу» до Стокгольмського арбітражного суду на загальну суму близько $4,5 млрд. Очевидно, що після своїх деструктивних дій у газовій сфері на Україну чекає економічний колапс. А ось пан Яценюк, схоже, нічого не робить, щоб хоч якось вирішити «газову кризу» у «конструктивному руслі».

Смотрите также:

Україна зробила інтернету NET

Україна зробила інтернету NET

Мільйони українців в шоці! Петро Порошенко свої указам заборонив доступ до популярних російських інтернет-сервісів. Указ повинен був вступити в силу вже сьогодні.

17 Мая, 9:06

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья