Moscow-Post RSS
23 Ноября 2017

У центрі Києва пікетують НБУ

Сьогодні біля будівлі Національного банку України проходить пікет розлючених вкладників, повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

У центрі Києва пікетують НБУ

За офіційними даними, в цьому заході беруть участь десятки позичальників і вкладників з усієї країни. Всі вони вимагають зупинити девальвацію гривні.

«Ми вимагаємо від НБУ рішучих дій по стабілізації курсу гривні, вимагаємо зміцнення гривні. Хочемо добитися від НБУ прозорості його роботи, щоб громадськість мала вплив на його роботу», - заявив журналістам Андрій Савельєв, який є одним з організаторів даної акції.

Відомо, що учасники акції планують пікетувати не тільки НБУ, але й мін'юст, а також місію МВФ в Україні.

«Ми зараз створюємо широку коаліцію громадських об'єднань. Валютні позичальники створюють загони взаємодопомоги, наймають адвокатські компанії. Наша мета - звернути увагу фінансового сектора на нашу проблему», - вважає Савельєв.

Нагадаємо, що громадяни України невдоволені обвалом національної валюти. Вони переконані, що через девальвацію гривні повинні нести відповідальність влади країни.

Смотрите также:

Україна зробила інтернету NET

Україна зробила інтернету NET

Мільйони українців в шоці! Петро Порошенко свої указам заборонив доступ до популярних російських інтернет-сервісів. Указ повинен був вступити в силу вже сьогодні.

17 Мая, 9:06

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья