Moscow-Post RSS
23 Ноября 2017

У ЦВК України виявилися «провокатори»?

Колишній заступник колишнього губернатора Дніпропетровська Ігоря Коломойського Геннадій Корбан вважає, що в ЦВК України можуть бути «титушки». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

У ЦВК України виявилися «провокатори»?

Геннадій Корбан заявив, що в будівлі ЦВК України в Києві знаходяться «титушки» часів Януковича.

«SOS. До уваги всіх українських журналістів. В даний момент в 23.55 я перебуваю біля центрального входу в ЦВК. Заскочив. Думав, на 5 хвилин, щоб дізнатися, як закінчується офіційна реєстрація в кандидати в народні депутати по округу № 205 у Чернігові. Хотів дізнатися, скільки у мене конкурентів по округу. А тут на вході — титушки. 7 осіб у бейсболках, з такими характерними особами, інтелектуальних та комунікуючих виразом обличчя. Теж напевно кандидати по округу. Стоять у черзі. Давно я таких осіб не бачив, з часів Януковича», — вважає Корбан.

«Документи не пред'являють. Міліціонери їх не чіпають і свої документи теж не показують. Двері ЦВК закриті наглухо. За ними маячать люди у військовій формі. Такі от у нас чесні вибори..., пан президент! Точніше — їх початок», — заявив Корбан.

Нагадаємо, що Центральна виборча комісія України призначила на 26 липня проміжні вибори народного депутата в одномандатному виборчому окрузі № 205 в Чернігівській області. Геннадій Корбан вирішив обратися депутатом Верховної Ради.

Смотрите также:

Україна зробила інтернету NET

Україна зробила інтернету NET

Мільйони українців в шоці! Петро Порошенко свої указам заборонив доступ до популярних російських інтернет-сервісів. Указ повинен був вступити в силу вже сьогодні.

17 Мая, 9:06

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья