Moscow-Post RSS
28 Марта 2017

У Єврокомісії отримали скаргу від України

Скарга української влади на проект газопроводу «Північний потік — 2» надійшла в Єврокомісію. Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

У Єврокомісії отримали скаргу від України

Після того, як Єврокомісія отримала скаргу від України на проект газопроводу «Північний потік — 2», європейський орган має намір її проаналізувати. Про це заявили журналістам в прес-службі Єврокомісії.

«Ми проаналізуємо скаргу і потім направимо наша відповідь секретаріату Енергетичного співтовариства», - повідомили в прес-службі Єврокомісії.

Нагадаємо, що Україна вже подала в суд через газопроводу «Північний потік — 2». Однак, навряд чи Україна зможе виграти цей суд.

За офіційними даними, проект «Північний потік — 2» передбачає будівництво двох ниток морського газопроводу сукупною потужністю 55 млрд кубометрів газу на рік з Росії до Німеччини. «Північний потік — 2» пройде по дну Балтійського моря.

Вельми сумнівно, що влада України зможуть перешкодити реалізації цього проекту.

Смотрите также:

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

Порошенко наполягає на посиленні санкцій антиросійських

Порошенко наполягає на посиленні санкцій антиросійських

Петро Порошенко в черговий раз закликав посилити санкції щодо Росії. Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

13 Мая, 16:13

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья