Moscow-Post RSS
20 Ноября 2017

У Єврокомісії отримали скаргу від України

Скарга української влади на проект газопроводу «Північний потік — 2» надійшла в Єврокомісію. Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

У Єврокомісії отримали скаргу від України

Після того, як Єврокомісія отримала скаргу від України на проект газопроводу «Північний потік — 2», європейський орган має намір її проаналізувати. Про це заявили журналістам в прес-службі Єврокомісії.

«Ми проаналізуємо скаргу і потім направимо наша відповідь секретаріату Енергетичного співтовариства», - повідомили в прес-службі Єврокомісії.

Нагадаємо, що Україна вже подала в суд через газопроводу «Північний потік — 2». Однак, навряд чи Україна зможе виграти цей суд.

За офіційними даними, проект «Північний потік — 2» передбачає будівництво двох ниток морського газопроводу сукупною потужністю 55 млрд кубометрів газу на рік з Росії до Німеччини. «Північний потік — 2» пройде по дну Балтійського моря.

Вельми сумнівно, що влада України зможуть перешкодити реалізації цього проекту.

Смотрите также:

Україна зробила інтернету NET

Україна зробила інтернету NET

Мільйони українців в шоці! Петро Порошенко свої указам заборонив доступ до популярних російських інтернет-сервісів. Указ повинен був вступити в силу вже сьогодні.

17 Мая, 9:06

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья