Moscow-Post RSS
24 Апреля 2017

У Європи почалася « істерика » через Україну ?

Сьогодні глава МЗС РФ Сергій Лавров назвав істерикою реакцію західних країн на відмову України підписувати Угоду про асоціацію з ЄС , повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

У Європи почалася « істерика » через Україну ?

«Ця ситуація пов'язана з тією істерикою , яку деякі європейці підняли у зв'язку з тим , що Україна , користуючись своїм суверенним правом , вирішила на даному етапі не підписувати якусь угоду , яке українські експерти , влади , визнали невигідним » , - заявив глава МЗС РФ Сергій Лавров після міністерського засідання ОБСЄ в Києві.

До речі , керівництво Європейського парламенту прийняв рішення , що місія екс -президентів Пета Кокса та Олександра Кваснєвського повинна бути готова повернутися на Україну , якщо в цьому буде необхідність.

Дане рішення було прийнято в Брюсселі на засіданні Конференції президентів , яка є керівним органом Європарламенту. Нагадаємо , що в неї входять президент , віце -президенти і лідери політичних груп.

« Місія Кокса - Кваснєвського повинна залишатися в стані готовності відправитися на Україну , якщо в цьому є необхідність» , - вважають в ЄС

Схоже , що керівництво Європейського парламенту хоче схилити керівництво України на свою сторону.

Але , схоже , що Віктор Янукович не має наміру підписувати Угоду про асоціацію з ЄС! ..

Смотрите также:

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

Порошенко наполягає на посиленні санкцій антиросійських

Порошенко наполягає на посиленні санкцій антиросійських

Петро Порошенко в черговий раз закликав посилити санкції щодо Росії. Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

13 Мая, 16:13

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья