Moscow-Post RSS
25 Апреля 2017

Україні підшукали нового прем'єр-міністра?

За попередньою інформацією, уряд України може очолити екс-глава МЗС Швеції Карл Більдт. Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

Україні підшукали нового прем'єр-міністра?

Українські журналісти повідомляють, що уряд України може очолити колишній прем'єр і екс-глава МЗС Швеції Карл Більдт.

За інформацією місцевих ЗМІ, швед Карл Більдт, який серйозно займався українською тематикою, але зараз сидить без роботи», незабаром може змінити Арсенія Яценюка. Подейкують, що в адміністрації президента України Петра Порошенка вже «всерйоз обговорюють запрошення до прем'єри авторитетного варяга».

На цьому тлі Яценюк намагається зберегти свій пост. Зокрема, він закликав укласти нову коаліційну угоду у Верховній раді і почати обговорення можливих кандидатів на посади в кабміні.

Політологи вважають, що влада України дійсно можуть покликати на пост прем'єр-міністра Карла Більдта, але навряд чи і він врятує українську економіку від колапсу.

Смотрите также:

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

Порошенко наполягає на посиленні санкцій антиросійських

Порошенко наполягає на посиленні санкцій антиросійських

Петро Порошенко в черговий раз закликав посилити санкції щодо Росії. Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

13 Мая, 16:13

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья