Moscow-Post RSS
30 Марта 2017

Україні потрібен російський газ

НАК « Нафтогаз України » відновила закупівлю російського газу відповідно до діючого контракту , повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

Україні потрібен російський газ

Голова правління « Газпрому » Олексій Міллер повідомив , що НАК « Нафтогаз України » припинила відбір газу з підземних сховищ і відновила закупівлю російського газу відповідно до діючого контракту .

Раніше прем'єри Росії та України Дмитро Медведєв і Микола Азаров провели переговори щодо «газового питання ».

« У ході розмови російський прем'єр звернув увагу української на необхідність виконання українською стороною зобов'язань з закачування газу в ПСГ в обсягах , достатніх для здійснення міжнародних контрактів» , - заявив пресі джерело в Уряді РФ .

«Азаров і Медведєв підтвердили , що кожна зі сторін зробить все необхідне , у відповідності зі своїми зобов'язаннями , щоб забезпечити безперебійне постачання обсягів газу , необхідних європейським споживачам » , - вважають в Уряді України .

А раніше заступник голови «Газпрому » Віталій Маркелов повідомив , що майбутньою зимою Україна буде відчувати приблизно 30- відсотковий дефіцит запасів газу в підземних сховищах для забезпечення транзиту російського газу до Європи.

А це створить катастрофічну ситуацію. Так що у України немає іншого вибору! Вона може жити тільки на російському газі.

Смотрите также:

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

Порошенко наполягає на посиленні санкцій антиросійських

Порошенко наполягає на посиленні санкцій антиросійських

Петро Порошенко в черговий раз закликав посилити санкції щодо Росії. Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

13 Мая, 16:13

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья