Moscow-Post RSS
23 Апреля 2017

Україні повернуть зброю з Криму

Президент РФ Володимир Путін ухвалив повернути Україні озброєння з тих військових частин Криму, які відмовилися присягати Росії, повідомили кореспонденту The Moscow Post в Міноборони.

Україні повернуть зброю з Криму

Виконати цей наказ Путін доручив главі Міноборони Сергію Шойгу, який доповів главі держави, що з Криму вийшли підрозділи армії України, залишилися вірними офіційного Києва.

На думку Шойгу, завершилася зміна державної символіки на кораблях і підрозділах, які перейшли на бік армії Росії.

Крім цього міністр оборони попросив у глави держави «дозволу приступити до передачі озброєнь і військової техніки Україні», зазначивши, що мова йде і про корабельному складі, і про авіації».

«Згоден, виконуйте», - сказав Путін.

На тлі цього Росія вже почала процес денонсації низки двосторонніх російсько-українських документів. Серед інших буде денонсована угода про параметри поділу Чорноморського флоту.

Смотрите также:

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

Порошенко наполягає на посиленні санкцій антиросійських

Порошенко наполягає на посиленні санкцій антиросійських

Петро Порошенко в черговий раз закликав посилити санкції щодо Росії. Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

13 Мая, 16:13

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья