Moscow-Post RSS
22 Января 2018

Україні повторили умови

Як з'ясувалося, текст угоди про асоціацію між Україною та ЄС, який був опублікований Євросоюзом, абсолютно ідентичний минулого варіанту, повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

Україні повторили умови

А раз ніяких змін (порівняно з раніше узгодженим текстом) немає, то підписувати його Україні, на думку експертів, не варто!

Проте, директор департаменту інформаційної політики МЗС Євген Перебийніс все одно заявив, що Київ все одно розраховує найближчим часом відновити консультації з ЄС щодо угоди про асоціацію.

Нагадаємо, що раніше Україна призупинила процес підготовки до підписання угоди про асоціацію з ЄС за тиждень до вільнюського саміту «Східного партнерства» наприкінці листопада минулого року.

Тоді на тлі цього з'явилися чутки, що Україна готова вступити в Митний Союз з Росією, Білоруссю і Казахстаном. Одночасно з цим Росія і Україна домовилися, що російська сторона купить українські євробонди на 15 мільярдів доларів за рахунок коштів Фонду національного добробуту. Міністр фінансів Росії Антон Силуанов заявив, що Росія буде купувати українські папери в 2013 і 2014 роках, зокрема, вже до кінця цього тижня - на 3 мільярди доларів.

А ось глава РФ Володимир Путін заявив, що Росія погодилася допомогти Україні тільки заради братнього українського народу, який зараз знаходиться в складній ситуації. Але в підсумку, влади України, по всій видимості, знову повернулися спиною до РФ і продовжили процес своєї євроінтеграції.

Втім, схоже, що це стало великою помилкою України. Адже ЄС не переглянув своїх «кабальних умов». Так навіщо ж взагалі Україні рватися в Європу?!!

Смотрите также:

Україна зробила інтернету NET

Україна зробила інтернету NET

Мільйони українців в шоці! Петро Порошенко свої указам заборонив доступ до популярних російських інтернет-сервісів. Указ повинен був вступити в силу вже сьогодні.

17 Мая, 9:06

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья