Moscow-Post RSS
26 Апреля 2017

Україні загрожує суд за несплату боргу Росії

У разі невиплати Україною $3 млрд за євробондами в кінці року Росія може подати на цю країну до суду, повідомили кореспонденту The Moscow Post у Мінфіні.

Україні загрожує суд за несплату боргу Росії

Сьогодні міністр фінансів Антон Силуанов розповів, що влада Росії розглядають можливість подачі позову в арбітражний суд у разі невиплати Україною $3 млрд за євробондами в кінці року.

«Під час мого недавнього розмови з міністром фінансів України з української сторони були надані всі запевнення, що ті зобов'язання, які є до погашення в грудні поточного року, 3 мільярди доларів, враховані в українському бюджеті», - сказав він.

За словами Сілуанова, російська сторона буде приймати рішення у відповідності з угодами про інвестування коштів Фонду національного добробуту (ФНБ) в українські облігації.

«Ми будемо звертатися до арбітражних судів з англійської законодавства», - вважає Силуанов.

З урахуванням того, що влада Україну, швидше за все, не зможуть розрахуватися з боргом з Росією, українському керівництву доведеться відповідати в суді.

Смотрите также:

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

Порошенко наполягає на посиленні санкцій антиросійських

Порошенко наполягає на посиленні санкцій антиросійських

Петро Порошенко в черговий раз закликав посилити санкції щодо Росії. Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

13 Мая, 16:13

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья