Moscow-Post RSS
17 Января 2018

Україна чекає миротворців

Миротворці можуть бути введені в Донбас після припинення вогню, повідомили кореспонденту The Moscow Post в МЗС України.

Україна чекає миротворців

Сьогодні речник МЗС України Євген Перебийніс заявив, що миротворчий контингент може бути введений в Донбас після припинення вогню.

До цього заступник міністра закордонних справ Росії Геннадій Гатілов нагадав, що для розміщення миротворчого контингенту необхідна резолюція Радбезу ООН.

Спікер МЗС Євген Перебийніс зазначив, що рішення про участь російського контингенту в миротворчій місії в Донбасі ухвалить Рада Безпеки ООН.

В ході виступу він також сказав, що розраховує на підтримку Росії в ході голосування з питання введення миротворців в Донбас.

Виходить, що, не чекаючи резолюції Радбезу ООН, український МЗС вже ставить питання таким чином, що розміщення на Донбасі миротворчої місії відбудеться, але не факт, що там будуть миротворці з РФ.

Схоже, що влада України «біжать вперед паровоза».

Смотрите также:

Україна зробила інтернету NET

Україна зробила інтернету NET

Мільйони українців в шоці! Петро Порошенко свої указам заборонив доступ до популярних російських інтернет-сервісів. Указ повинен був вступити в силу вже сьогодні.

17 Мая, 9:06

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья