Moscow-Post RSS
24 Октября 2017

Україна чекає нових фінансів від США

Влада США виділять Україні ще $7,5 млн в якості «гуманітарної допомоги». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

Україна чекає нових фінансів від США

Українські журналісти з посиланням на посольство США у Києві, поширили інформацію, що США виділять Україні додаткові 7,5 млн доларів в якості гуманітарної допомоги постраждалим в результаті конфлікту в Донбасі.

Вже відомо, що ці кошти будуть використані для допомоги сім'ям, постраждалим в результаті конфлікту, забезпечення продовольством, предметами гігієни, медикаментами, матеріалами для будівництва і предметами домашнього вжитку.

Представники посольства США заявили, що загальна сума гуманітарна допомоги Україні, виділеної США з початку кризи, досягне майже 69 млн доларів.

Також в планах США направити до 20 млн доларів на надання військової допомоги Україні.

На думку експертів влада США фактично фінансують ведення війни на Донбасі, а це означає, що збройні зіткнення на Україні закінчаться ще не скоро.

Смотрите также:

Україна зробила інтернету NET

Україна зробила інтернету NET

Мільйони українців в шоці! Петро Порошенко свої указам заборонив доступ до популярних російських інтернет-сервісів. Указ повинен був вступити в силу вже сьогодні.

17 Мая, 9:06

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья