Moscow-Post RSS
24 Ноября 2017

Україна дрейфує до Європи?

Схоже, що, не дивлячись на зближення з Росією після низки Поступок Києва з боку Москви, керівництво України знову задумався про євроінтеграцію, повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

Україна дрейфує до Європи?

Про необхідність практичних переговорів про підписання Угоди про асоціацію з Європейським союзом, повідомив прем'єр-міністр України Микола Азаров

«Ми повинні почати практичні переговори щодо умов підписання угоди про асоціацію з Європейським союзом і зону вільної торгівлі з ЄС», - заявив Азаров.

Однак, противники євроінтеграції вважають, що зближення з Європою невигідно Україні, так як воно може спричинити за собою зростання цін на російські енергоносії.

А поки що Україна поки буде закуповувати тільки російський газ, оскільки ціна на нього найвигідніша. Так вважає міністр енергетики та вугільної промисловості Едуард Ставицький.

«Поки ми виходимо з закупівлі газу за ціною там, де краще, як ми і раніше виходили», - заявив пресі Ставицький, відповівши на питання про те, чи буде Україна продовжувати закуповувати газ у Європи у реверсному порядку.

На уточнююче питання про те, чи означає це, що Україна буде закуповувати російський газ, міністр сказав: «Так, тому що він найвигідніший на сьогоднішній день».

У зв'язку з тим, що надалі влада України буде закуповувати тільки російський газ, євроінтеграція, по суті, може лише нашкодити Україні.

Натомість експерти впевнені, що з міркувань економіки, Києву слід вступити в Митний Союз з Росією.

Смотрите также:

Україна зробила інтернету NET

Україна зробила інтернету NET

Мільйони українців в шоці! Петро Порошенко свої указам заборонив доступ до популярних російських інтернет-сервісів. Указ повинен був вступити в силу вже сьогодні.

17 Мая, 9:06

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья