23 Мая 2019
18+
Украина

Україна «експортує» «Правий сектор»?

Члени угрупування неофашистської «Правий сектор» з України можуть бути перекинуті в Росію, повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

На думку експертів, події на Україні загрожують поширенням екстремізму на країни ОДКБ. Як сьогодні заявив генсек ОДКБ Микола Бордюжа, в Росії вже намагаються «закинути» представників «Правого сектора».

«Те, що відбувається сьогодні в Україні, несе певну загрозу. Починаючи від можливості погіршення ситуації в країні, до чого все йде. Ми відзначаємо інформаційні атаки на об'єкти життєдіяльності РФ і спроби «закидання» сюди представників «Правого сектора», - заявив Микола Бордюжа.

На його думку, всі останні 20 років Україна не була повноцінним членом СНД і «йшла від можливості колективного вирішення питань безпеки».

«Думаю, причина того, що недавно відбулося, - це бажання деяких держав внести розкол серед слов'янських країн, відірвати Україну від СНД. Ми просто бачимо результати того, що відбувалося протягом багатьох років», - резюмував Микола Бордюжа.

Нагадаємо, що на даний момент влада України негласно підтримують «Правий сектор», а його бійці застосовуються для так званих «зачисток» на південно-сході країни.

Читайте The Moscow Post на Яндекс-Дзен

 1. Первая полоса
 2. Политика
 3. В мире
 4. Экономика
 5. Культура
 6. Спорт
 7. Происшествия
 8. Общество
 9. Авторская колонка


 10. О газете
 11. Рекламный отдел
Top.Mail.Ru
Rambler's Top100
Яндекс.Метрика