Moscow-Post RSS
24 Января 2018

Україна «експортує» «Правий сектор»?

Члени угрупування неофашистської «Правий сектор» з України можуть бути перекинуті в Росію, повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

Україна «експортує» «Правий сектор»?

На думку експертів, події на Україні загрожують поширенням екстремізму на країни ОДКБ. Як сьогодні заявив генсек ОДКБ Микола Бордюжа, в Росії вже намагаються «закинути» представників «Правого сектора».

«Те, що відбувається сьогодні в Україні, несе певну загрозу. Починаючи від можливості погіршення ситуації в країні, до чого все йде. Ми відзначаємо інформаційні атаки на об'єкти життєдіяльності РФ і спроби «закидання» сюди представників «Правого сектора», - заявив Микола Бордюжа.

На його думку, всі останні 20 років Україна не була повноцінним членом СНД і «йшла від можливості колективного вирішення питань безпеки».

«Думаю, причина того, що недавно відбулося, - це бажання деяких держав внести розкол серед слов'янських країн, відірвати Україну від СНД. Ми просто бачимо результати того, що відбувалося протягом багатьох років», - резюмував Микола Бордюжа.

Нагадаємо, що на даний момент влада України негласно підтримують «Правий сектор», а його бійці застосовуються для так званих «зачисток» на південно-сході країни.

Смотрите также:

Україна зробила інтернету NET

Україна зробила інтернету NET

Мільйони українців в шоці! Петро Порошенко свої указам заборонив доступ до популярних російських інтернет-сервісів. Указ повинен був вступити в силу вже сьогодні.

17 Мая, 9:06

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья