Moscow-Post RSS
12 Декабря 2017

Україна готова до Митного Союзу

Уряд України розробив детальний план-графік, який передбачає вступ країни в Митний союз, повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

Україна готова до Митного Союзу

За неофіційними даними, згідно з цим документом, вже в лютому 2014 року український Кабмін може розглянути договір про єдиний митний простір, а в березні - договір про Євразійську економічну комісію

Як повідомляють журналісти, план-графік про підготовку до вступу в Митний союз був розроблений за дорученням прем'єр-міністра України Миколи Азарова. Розробкою займалося Мінекономрозвитку.

За останніми даними, 81 угода про митну політику, тарифному і нетарифном регулювання, податкової політики, послуги, інтелектуальної власності, обміні інформацією, технічне регулювання, трудової міграції та інвестиції передбачено цим документом.

Більше того, всім керівникам центральних органів виконавчої влади даний документ вже був розісланий в обов'язковому порядку.

Крім цього даний документ отримав представник Кабміну при Євразійської комісії Віктор Суслов, а так само урядовий уповноважений з питань співробітництва з Росією, країнами СНД і Євразійського економічного співтовариства Валерій Мунтіян.

Таким чином, уже зовсім незабаром Україна вступить у Митний Союз з Росією, Білоруссю і Казахстаном, а з 2015 року вона зможе виявитися в Євразійському Союзі. Безумовно, це правильний вибір президента України Віктора Януковича...

Смотрите также:

Україна зробила інтернету NET

Україна зробила інтернету NET

Мільйони українців в шоці! Петро Порошенко свої указам заборонив доступ до популярних російських інтернет-сервісів. Указ повинен був вступити в силу вже сьогодні.

17 Мая, 9:06

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья