Moscow-Post RSS
12 Декабря 2017

Україна готова до позовів від Росії

На думку керівництва МЗС України, Росія може домогтися від України повернення боргу в судовому порядку. Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

Україна готова до позовів від Росії

Думка про те, що Росія буде в судовому порядку вирішувати питання повернення Україною боргу в $3 млрд, висловив глава МЗС України Павло Клімкін.

«Повернення боргу йде через міжнародні суди, це британське право. І я сподіваюся, що процес розгляду позовів, поки що можливих, Росії в судах, по-перше, буде тривати певний час, а по-друге, суд буде слухати аргументи всіх сторін, і в першу чергу наші аргументи, як ми провели процес реструктуризації. В принципі, у нас є досвід, і в тому числі таких справ. Тому ми будемо до цього підготовлені», - заявив міністр Клімкін.

Нагадаємо, що Кабмін України видав розпорядження про початок процедури реструктуризації частини державного боргу та припинення з 23 вересня платежів по ряду зобов'язань.

На думку політологів, Україна не хоче повертати борги Росії «з політичних мотивів». Втім, не виключено, що в бюджеті цієї країни просто немає грошей на оплату боргу. Швидше за все, міжнародні суди зобов'яже Україну повернути борги Росії.

Смотрите также:

Україна зробила інтернету NET

Україна зробила інтернету NET

Мільйони українців в шоці! Петро Порошенко свої указам заборонив доступ до популярних російських інтернет-сервісів. Указ повинен був вступити в силу вже сьогодні.

17 Мая, 9:06

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Україна ставить РФ умови по «Євробаченню-2017»

Представники української влади назвали російських співаків, хто не зможе виступити на «Євробаченні-2017». Про це повідомляє кореспондент The Moscow Post з посиланням на місцеві ЗМІ.

16 Мая, 9:31

The Moscow Post — ежедневная информационно-аналитическая газета
Rambler's Top100 Яндекс.Метрика

Все что вредно для вашего здоровья